top of page

Brogetti Hakkinda

“Brogetti Türk Çorabı”

    Çorap Üretmek, tıpkı usta bir aşçının yemeğe koyduğu sırlı karışımlar gibidir. Doğru iplikleri bir arada kullanmak gibi,

    Kendi koleksiyonlarımızı üretmenin dışında Kişiye Özel Çorap üretimi de yapmaktayız. Kişiye Özel Çorap sadece çorabın üzerinde isim veya harf yazmasından ibaret değil, sizin bedeninize ve tarzınıza göre olmasıdır aslında. Mesela bir cilt rahatsızlığınız var veya çorabınızın lastiğinin çok sıkmasını istemiyorsunuz, bir türlü istediğiniz gibi bir çorap bulamıyorsunuz, Biz sizin istekleriniz doğrultusunda tıpkı terzide yaptırdığınız bedeninize uyan bir takım elbise gibi çoraplarınızı özenle ve sadece size özel olarak üretiyoruz.

    Aslında Türkiye’nin Dünyadaki çorap üreticileri sıralamasında 2. Sırada olduğunu biliyormuydunuz?

    Ülkemizdeki çorap üreticileri genel olarak rahatlığa ve kaliteye önem vermediğinden dolayı, maalesef ülkemizin seçkin bilinen bir markası halen yok.  (az sayıda olan bazı markaları tenzih ediyoruz)

    “Ucuzdur Kalitesizdir, Pahalıdır Kalitelidir” mantığını tamamen ortadan kaldırıyoruz. Değerinde ürünleri sizlerle her zaman buluşturmayı hedefliyoruz.

   Abartmıyoruz, bizim ürettiğimiz çoraplar bir gün gelecek tüm dünyada tanınacak ve bu bir Türk markasıdır denilip parmakla gösterilecektir.

   Bünyemizde bulunan elektronik sistem çorap örme makinalarında üretilen çoraplar siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır, Aynı zamanda 8 ülkeye aylık 250.000 Çift çorap ihracatı yapmaktayız.  

Saygı ve Sevgilerimizle,

bottom of page